Çocukların Sevgilisi Rafadan Tayfa Konya'da

Çocuklarda Sağlıklı Yaşam Bilincinin Arttırılması Amacı İle Sağlık Bakanlığı Tarafından Organize Edilen " Sağlıklı Tayfa Rafadan Tayfa " Müzikal Gösterimi Konyalılarla buluştu.

Sağlıklı Beslenme, Fiziksel Aktivite ve Obezite konularının anlatıldığı müzikale Konya Halk Sağlığı Müdürü Dr. Hasan Öznavruz, Halk Sağlığı Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Sağlık çalışanları, Konyalı Hemşehrilerimiz ve çocuklar katıldı.

Tüm vatandaşlarımızın ÜCRETSİZ olarak katılabildiği gösteriye özellikle çocukların ilgisi büyüktü.Gösteriden önce Sağlıklı Yaşam Araçlarımızda Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından çocuklara Diş Fırçası, Diş Macunu, Eğitici Broşürler ve Meyveler dağıtıldı.

26.09.2017 tarihinde Saat: 19:00'da son gösterisine çıkacak olan " Sağlıklı Tayfa Rafadan Tayfa " müzikaline tüm vatandaşlarımız ve çocuklar ÜCRETSİZ olarak davetlidir.

rafadan1.jpgrafadan2.jpgrafadan3.jpgrafadan4.jpgrafadan5.jpgrafadan6.jpgrafadan7.jpgrafadan8.jpgrafadan9.jpgrafadan10.jpgrafadan11.jpgrafadan12.jpgrafadan13.jpgrafadan14.jpg